kontakta oss.

Hjärtligt välkomna att kontakta oss för presentation av våra produkter och tjänster, eller om ni har frågor kring potentiella samarbeten. 

hello@gympak.com
+46 706 11 21 00 / +45 704 33 79 20


Vårt huvudkontor finns i Helsingborg och vårt lager och tryckeri finns i Värnamo. Gympak är ett svenskt företag och ett registrerat varumärke med hela världen som arbetsfält. 

gympak

Träffa vårt säljteam

Försäljningsdirektör Norden
Joachim Svensson
joachim@globalsaleshouse.com

Account Manager
Sverige och Finland
Alexandra Gihl
alexandra@globalsaleshouse.com

Account Manager
Sverige och Norge

Emma Omercehajic
emma@globalsaleshouse.com

Account Manager
Norge

Marianne Mortensen
marianne@globalsaleshouse.com

Account Manager
Danmark

Sandra Zafirovic
sandra@globalsaleshouse.com

Sales Manager
Kroatien

Linn Örneskog
hello@gympak.com

detta är vårt OPERATIva team OCH STYRELSE

Styrelseordförande
Krister Azelius

Grundare, IR & Styrelseledamot
Tobias Lindberg

Grundare & Designchef
Paul Laing

Styrelseledamot & Rådgivare
Paul Lukes

Business Assistant
Anna Stepic
anna.stepic@gympak.com

VD
Jone Sølvik
jone.solvik@gympak.com

Träffa våra teammedlemmar

E-commerce Manager
Praktikant

William Sagström

E-commerce Manager
Praktikant

Måns Romlöv

Personal trainer & coach
Kristofer Högsborn

Kontakta oss.

Vill du få personlig kontakt med oss, fyll i formuläret och skicka. Vi svarar inom 24 timmar.

Aktivera JavaScript i din webbläsare för att slutföra detta formulär.

Media / Press

Här finner du material om oss som är fritt att hämta information ur eller publicera direkt. Vill du göra en intervju eller be oss kommentera något specifikt, använd kontaktformuläret ovan.